Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Gminie Terespol jest tak samo jak w innych gminach

Utworzony przez alfa, 25 stycznia 2009 r. o 13:54
Skończ Waść napisał:
Ale waści pieprzysz, jak na tym zebraniu. Skończ już , mamy poniedziałek, czwartek z głupotami mamy raz na zawsze za sobą. Drugi raz nikt na podobne głupoty nawet nie wynajmie sali. Trzeba najpierw mieć coś do powiedzenia zanim chce się mówić.
czyli mówisz o sobie? nie odpowiedziałeś wszak na żadne pytanie -nie rozwiałes żadnych wątpliwości -no cóż widzisz jedynie innych -typowe myslenie naszych włodarzy następnym razem jak ktos wynajmie salę to sam doprowadze do tego aby nie wchodzili ludzie kórzy jedynie zakłócaja porządek prosiłem o film który nagra szanowny K.Gójski-pokazcie jak to wyglądało -po co pisać czcze wypociny -na dodatek nieprawdziwe czekam na film -on jedynie moze dac prawdziwy obraz operatywnych pań-żałosne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli mówisz o sobie? nie odpowiedziałeś wszak na żadne pytanie -nie rozwiałes żadnych wątpliwości -no cóż widzisz jedynie innych -typowe myslenie naszych włodarzy następnym razem jak ktos wynajmie salę to sam doprowadze do tego aby nie wchodzili ludzie kórzy jedynie zakłócaja porządek prosiłem o film który nagra szanowny K.Gójski-pokazcie jak to wyglądało -po co pisać czcze wypociny -na dodatek nieprawdziwe czekam na film -on jedynie moze dac prawdziwy obraz operatywnych pań-żałosne ale prawdziwe
Oto relacja świadka spotkania w Małaszewiczach: Napisano 13 listopad 2010 - 21:45 #28 Ja również byłem na spotkaniu i co! normalnie porażka - ten kandydat na Wójta człowiek, który powinien 100 razy zastanowić przed podjęciem takiej decyzji - ZERO. Panie Józefie jako mieszkaniec Gminy Terespol nie chcę Pana na Wójta. Argumenty jakie Pan przytoczył są śmieszne,żałosne szybki rozwój w gminy proponowany przez Pana to jak przesiadka z porsche do dużego fiata po remoncie. NAJBARDZIEJ ZABOLAŁO MNIE ZACHOWANIE JACKA - JACEK BYŁEŚ FAJNYM FACETEM UCZĄCYM GEOGRAFII,JAKO UCZEŃ BARDZO CIĘ SZANOWAŁEM,BA NAWET PARĘ RAZY POMAGAŁEM CI WYPYCHAĆ TWOJEGO MALUCHA Z ZASPY : NIGDY NIE SĄDZIŁEM, ŻE AŻ TAK CI ODWALI. TERAZ JESTEŚ OPĘTANY PRZYJĘCIEM ZA WSZELKĄ CENĘ WŁADZY.OSKARŻASZ WSZYSTKICH O MANIPULACJĘ,POZYWASZ DO SĄDU, WYZYWASZ OD RÓŻNYCH, NIE LICZYSZ SIĘ Z LUDŹMI Z KTÓRYMI PRACOWAŁEŚ - TO CO WCZORAJ ZOBACZYŁEM NORMALNIE CYRK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde jacy najeźdzcy? Jeśli ktoś szczeka inaczej niż Ty to odrazu najeźdzca??? Piękne świetlice , bogato wyposażone własnie powinny służyć do tego rodzaju spotkań przecież na remonty i budowy wydano kupe kasy ale ty jesteś zaściankowy i uwiązany na krótkim łańcuchu KUNDLU ZAWSZONY że wystarczy Ci aby świetlica raz w roku byłą otwarta w dzień patrona strażaków (czytAJ FLORKA) I gosciłą zapite ryje w strażackich mundurach z orłem na PIERSI (PATRIOCI)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy w Małaszewiczach byłą najważniejsza OSOBA w naszej gminie i czy robiła zadyme jak to w jej stylu bywa. Może już w koncu zmądrzałą i ucichła. Niestety starość nie radość. ps. mam pytanie gdzie odbęda sie jakieś spotkania przed wyborcze z panem Padarewskim moze już zaklocen nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Ciekawi mnie czy w Małaszewiczach byłą najważniejsza OSOBA w naszej gminie i czy robiła zadyme jak to w jej stylu bywa. Może już w koncu zmądrzałą i ucichła. Niestety starość nie radość. ps. mam pytanie gdzie odbęda sie jakieś spotkania przed wyborcze z panem Padarewskim moze już zaklocen nie bedzie
ja mam jedyną prośbe Zacny pan Gójski kręcił spotkanie na kamerę-prosze dajcie ten film zobaczymy i inteligentna merytorycznie mówiąca seniorkę z Łobaczewa i inne bardzo powściągliwe radne -pokazcie ten film !! dlaczego jeszcze go nikt nie widział? skompromitujcie tych których opluwacie !!!pokazcie waszą kulturę -no jazda !!! dawać film!!! a spotkań nie będzie bo gdzie je organizować? pod płotem? pod sklepem? będa ulotki i tyle - może kiedyś mieszkańcy poczują potrzebę zebrań czy innych spotkań w swietlicach -wtedy mozna bedzie organizowac prawdziwe merytoryczne debaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Oto relacja świadka spotkania w Małaszewiczach: Napisano 13 listopad 2010 - 21:45 #28 Ja również byłem na spotkaniu i co! normalnie porażka - ten kandydat na Wójta człowiek, który powinien 100 razy zastanowić przed podjęciem takiej decyzji - ZERO. Panie Józefie jako mieszkaniec Gminy Terespol nie chcę Pana na Wójta. Argumenty jakie Pan przytoczył są śmieszne,żałosne szybki rozwój w gminy proponowany przez Pana to jak przesiadka z porsche do dużego fiata po remoncie. NAJBARDZIEJ ZABOLAŁO MNIE ZACHOWANIE JACKA - JACEK BYŁEŚ FAJNYM FACETEM UCZĄCYM GEOGRAFII,JAKO UCZEŃ BARDZO CIĘ SZANOWAŁEM,BA NAWET PARĘ RAZY POMAGAŁEM CI WYPYCHAĆ TWOJEGO MALUCHA Z ZASPY : NIGDY NIE SĄDZIŁEM, ŻE AŻ TAK CI ODWALI. TERAZ JESTEŚ OPĘTANY PRZYJĘCIEM ZA WSZELKĄ CENĘ WŁADZY.OSKARŻASZ WSZYSTKICH O MANIPULACJĘ,POZYWASZ DO SĄDU, WYZYWASZ OD RÓŻNYCH, NIE LICZYSZ SIĘ Z LUDŹMI Z KTÓRYMI PRACOWAŁEŚ - TO CO WCZORAJ ZOBACZYŁEM NORMALNIE CYRK.
podobno najlepszą obroną jest atak -ale jakże to małostkowe i nijakie-no cóż jaki pies takie ujadanie - nawet nie napisałes co on takiego złego zrobił? czy jedynie złe było to że .... 10 czy 15 lat temu maluch zagrząśł w śniegu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo!!! nie kłóćmy się na tym forum.Głosujmy na kobiety z wójta komitetu... zawsze przygotowane do merytorycznej rozmowy(może nieraz nikt tego nie rozumie?)Wszystko wiedzą !Nawet pierogi ulepią .. Która Gmina tak ma????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już tak poważnie !Obecna Rada Gminy to jest obraz żenujący .Uważam że 3/4 nie wie kto jest komu .Wójt Radzie ,czy odwrotnie!Czas na zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnośnie tych pań z komitetu... obydwie panie z imieniem na H...nie czytaty,nie pisaty ale gęby na debaty....jedna to ciocia wójta,zresztą jej rodzona siostra to mama pana A również z komitetu wyborczego ,mamy więc ciocię i siostrzeńca wójta(tego co daje komunię w kościele)....oboje wsławili się niesamowitą skutecznością przez te wszystkie lata.... zrobili... no właśnie ? co? nie ma osoby w gminie która potrfiłaby odpowiedzieć... ale ,jak wieść gminna niesie wraz z trzecią aktywistką komitetu panią S,lepią ponoć "najlepsze" pierogi .nie wiem czy najlepsze ale napewno najdroższe....bo dziewczęta szczęśliwe,rumiane,wręcz purpurowe(często)-zapewne kłopoty z ciśnieniem.... to smutne że w XXI wieku,osoby aspołeczne,zapatrzone jedynie w siebie,bez wykształcenia,nie potrfiące korzystać z szans jakie daje całej gminie unia europejska,nie potrafiące choć przez chwilę zająć się działalnością na rzecz swoich miejscowości pchają się do władz gminnych za wszelką cenę.... proszę dajcie szansę ludziom młodym,wykształconym,z ambicjami,którym jeszcze na czymś zależy.... sami swoimi kandydaturami krzywdzicie własne wsie i gminę.... zróbcie coś dla ich dobra i odejdzcie na emerytury i renty..... stać was na to? osobiście dziwię się p.wójtowi,ze człowiek tak daleko wybiegający w przyszłość myślami i wizjami,otacza się takimi ludźmi? rozumiem - rodzina, ale chyba nie za wszelką cenę? karykaturalni radni z pychą i pewnością siebie krzyczeli w małaszewiczach że i tak nie oddadzą władzy i wygrają... a ja pytam skąd ta pewność? wójt wygra na 100%,sama oddam na niego głos ,ale czy bezradni i zagubieni emeryci muszą pozostać w radzie? odpowiedzmy sobie na to pytanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='atena' timestamp='1289931576' post='382217'] odnośnie tych pań z komitetu... obydwie panie z imieniem na H...nie czytaty,nie pisaty ale gęby na debaty....jedna to ciocia wójta,zresztą jej rodzona siostra to mama pana A również z komitetu wyborczego ,mamy więc ciocię i siostrzeńca wójta(tego co daje komunię w kościele)....oboje wsławili się niesamowitą skutecznością przez te wszystkie lata.... zrobili... no właśnie ? co? nie ma osoby w gminie która potrfiłaby odpowiedzieć... ale ,jak wieść gminna niesie wraz z trzecią aktywistką komitetu panią S,lepią ponoć "najlepsze" pierogi .nie wiem czy najlepsze ale napewno najdroższe....bo dziewczęta szczęśliwe,rumiane,wręcz purpurowe(często)-zapewne kłopoty z ciśnieniem.... to smutne że w XXI wieku,osoby aspołeczne,zapatrzone jedynie w siebie,bez wykształcenia,nie potrfiące korzystać z szans jakie daje całej gminie unia europejska,nie potrafiące choć przez chwilę zająć się działalnością na rzecz swoich miejscowości pchają się do władz gminnych za wszelką cenę.... proszę dajcie szansę ludziom młodym,wykształconym,z ambicjami,którym jeszcze na czymś zależy.... sami swoimi kandydaturami krzywdzicie własne wsie i gminę.... zróbcie coś dla ich dobra i odejdzcie na emerytury i renty..... stać was na to? osobiście dziwię się p.wójtowi,ze człowiek tak daleko wybiegający w przyszłość myślami i wizjami,otacza się takimi ludźmi? rozumiem - rodzina, ale chyba nie za wszelką cenę? karykaturalni radni z pychą i pewnością siebie krzyczeli w małaszewiczach że i tak nie oddadzą władzy i wygrają... a ja pytam skąd ta pewność? wójt wygra na 100%,sama oddam na niego głos ,ale czy bezradni i zagubieni emeryci muszą pozostać w radzie? odpowiedzmy sobie na to pytanie.. właśnie odpowiadamy i wybory niewątpliwie to zmienią tak jest z większością radnych w naszej gminie -ci bardziej wykształceni i ambitni ---odeszli -z różnych powodów ale odeszli. Zostały osoby które jedynie są po to aby można było uchwalac uchwały o których nie wszyscy maja pojęcie-- a sprawa wójta -jasne ,że masz prawo głosować na kogo chcesz.ja osobiscie mam nadzieje ,że wyrok sądu da odetchnąć od tych kosmicznych wręcz wizji i dlatego czekam ze spokojem na wyrok sądu i nawet nie martwi mnie fakt jesli on wygra wybory - a jesli uważasz,ze te dalekie wizje wójta sa aż tak bardzo ambitne to powiem ci ,że ja osobiście uważam,że własnie dlatego potrzebni sa tacy radni o których piszesz -bo zagłosują ZA nawet nie rozumiejąc sensu ale ślepo wierząc wójtowi -inni niekoniecznie tak poszliby na całość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie odpowiadamy i wybory niewątpliwie to zmienią tak jest z większością radnych w naszej gminie -ci bardziej wykształceni i ambitni ---odeszli -z różnych powodów ale odeszli. Zostały osoby które jedynie są po to aby można było uchwalac uchwały o których nie wszyscy maja pojęcie-- a sprawa wójta -jasne ,że masz prawo głosować na kogo chcesz.ja osobiscie mam nadzieje ,że wyrok sądu da odetchnąć od tych kosmicznych wręcz wizji i dlatego czekam ze spokojem na wyrok sądu i nawet nie martwi mnie fakt jesli on wygra wybory - a jesli uważasz,ze te dalekie wizje wójta sa aż tak bardzo ambitne to powiem ci ,że ja osobiście uważam,że własnie dlatego potrzebni sa tacy radni o których piszesz -bo zagłosują ZA nawet nie rozumiejąc sensu ale ślepo wierząc wójtowi -inni niekoniecznie tak poszliby na całość [/quote] Zachowujesz się, jak typowa gnida albo taki gminny pasożyt, który korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie właśnie za rządów Iwaniuka powstały, a mimo to jątrzy. Skoro twoim zdaniem wójt źle gospodaruje, to stań z nim uczciwie do walki o ten urząd, a nie czekasz na wyrok sądu. Uważasz siebie za osobę wielce oświeconą,to przedstaw swój wizjonerski program rozwoju gminy. Jeśli jeszcze będziesz umiał przekonać wyborców do niego, to wtedy będziesz Ty rządzić mądrze i skutecznie. Problem w tym, że umiesz tylko krytykować, a i to nieudolnie, no i w dodatku anonimowo. Zachowujesz się, jak typowa gnida albo taki gminny pasożyt, który korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie właśnie za rządów Iwaniuka powstały, a mimo to jątrzy. Skoro twoim zdaniem wójt źle gospodaruje, to stań z nim uczciwie do walki o ten urząd, a nie czekasz na wyrok sądu. Uważasz siebie za osobę wielce oświeconą,to przedstaw swój wizjonerski program rozwoju gminy. Jeśli jeszcze będziesz umiał przekonać wyborców do niego, to wtedy będziesz Ty rządzić mądrze i skutecznie. Problem w tym, że umiesz tylko krytykować, a i to nieudolnie, no i w dodatku anonimowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[/quote] Zachowujesz się, jak typowa gnida albo taki gminny pasożyt, który korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie właśnie za rządów Iwaniuka powstały, a mimo to jątrzy. Skoro twoim zdaniem wójt źle gospodaruje, to stań z nim uczciwie do walki o ten urząd, a nie czekasz na wyrok sądu. Uważasz siebie za osobę wielce oświeconą,to przedstaw swój wizjonerski program rozwoju gminy. Jeśli jeszcze będziesz umiał przekonać wyborców do niego, to wtedy będziesz Ty rządzić mądrze i skutecznie. Problem w tym, że umiesz tylko krytykować, a i to nieudolnie, no i w dodatku anonimowo. Zachowujesz się, jak typowa gnida albo taki gminny pasożyt, który korzysta ze wszystkich dobrodziejstw, jakie właśnie za rządów Iwaniuka powstały, a mimo to jątrzy. Skoro twoim zdaniem wójt źle gospodaruje, to stań z nim uczciwie do walki o ten urząd, a nie czekasz na wyrok sądu. Uważasz siebie za osobę wielce oświeconą,to przedstaw swój wizjonerski program rozwoju gminy. Jeśli jeszcze będziesz umiał przekonać wyborców do niego, to wtedy będziesz Ty rządzić mądrze i skutecznie. Problem w tym, że umiesz tylko krytykować, a i to nieudolnie, no i w dodatku anonimowo. [/quote] moze i jestem gnida,ale aby taka wesz jak ty mogła funkcjonowac,musi być niestety i gnida po pierwsze nie jestem pasozytem,ale płace podatki to raz po drugie to wójt jest dla mnie a nie ja dla wójta szkoda,ze tego nie pojmujesz!!! i włąśnie dlatego jest taki problem -ludzie niby oswieceni nie rozumieja podstawowych pojęć ,zasad itp po trzecie -nie da się z wójtem stanąć uczciwie do walki tymbardziej że ja nie walczę o ten urząd i nie mam takiego zamaiaru -ale mam prawo znac prawde,mam prawo znac program kontrkandydatów a tymczsem wojt to utrudnia i to bardzo ponadto kamie nawet w wyborczej ulotce twierdząc ze bedzie walczył o to aby nie połączyć miasta z gminą !! i to ten oswiecony ,mądry,uczciwy, i bardzo rozwazny zarządca mówi takie farmazony? kłamstwem daleko się nie zajedzie -niestety Wszyscy bowiem powinni wiedziec,że aby połączyć dwa samorządy musi odbyc się ...DWA !!!! referenda i w referendum ludzie opowiadają się za wizją jaka mają .NIKT I NIC I ZA ŻADBE PIENIĄDZE nie jest wstanie połączyć dwóch samorządów bez zgody mieszkańców- NIE KŁAMCIE WIĘC SKORO JESTEŚCIE UCZCIWI -OK??? rozumiem że jesli się ma niewiele do powiedzenia to papla się byle co przez 18 lat wójt nie umiał dogadac się z ...żadnym !!! burmistrzem odnośnie własności budynku w którym te 18 lat urzęduje -to jest sztuka dialogu co powiesz na tę operatywnośc i kreatywność pryncypała? chyba niewiele a to nie dotyczy jednego niedobrego burmistrza- wójt był ciągle ten sam a kazdy burmistrz był bee-prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli mówisz o sobie? nie odpowiedziałeś wszak na żadne pytanie -nie rozwiałes żadnych wątpliwości -no cóż widzisz jedynie innych -typowe myslenie naszych włodarzy następnym razem jak ktos wynajmie salę to sam doprowadze do tego aby nie wchodzili ludzie kórzy jedynie zakłócaja porządek prosiłem o film który nagra szanowny K.Gójski-pokazcie jak to wyglądało -po co pisać czcze wypociny -na dodatek nieprawdziwe czekam na film -on jedynie moze dac prawdziwy obraz operatywnych pań-żałosne ale prawdziwe
Człowieku co ty za pierdoły opowiadacz, siejesz ferment na całe forum. Ta wasza sekta z obecnym jeszcze powiatowym radnym Mariuszem S. kiedyś świętym wyrzucającym telewizory za okno walczący z liberalizmem . rzuciła się do Karola dlaczego on to nagrywa, a teraz domagacie się filmu operatywni działacze, spod znaku PO do której tak boicie się przyznać.Ludzie jak to jest, działacz startujący na Wójta, Burmistrza będący w tz. Porozumieniu samorz.... nie jest z PO a już kandydujący na Powiatowego Radnego startuje z listy z PO i już w tym momencie należy do PO . jaja Kombinatorstwo jest waszą domeną wy specjaliści od wniosków unijnych - żart, , możecie manipulować ludźmi spod budki z piwem i osobą mającą problemy z zdrowiem psychicznym Mr Kornelu.., allehandro Borczy.. powodzenia politolodzy od siedmiu boleści z Szczecina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chyba myślą, że jak w mieście nikt swój nie chce reprezentować swego miasta, to i wieś będzie taka głupia, że wybierze obcego. To ,że burmistrz jest ze wsi nie znaczy , że wójt powinien być z miasta.Obcy tu są co najmniej nie mile widziani.Tylko zazdrośni nienawiścią dupki będą głosować na tych co w Małaszewiczach zamierają rozwijać rolnictwo?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chyba myślą, że jak w mieście nikt swój nie chce reprezentować swego miasta, to i wieś będzie taka głupia, że wybierze obcego. To ,że burmistrz jest ze wsi nie znaczy , że wójt powinien być z miasta.Obcy tu są co najmniej nie mile widziani.Tylko zazdrośni nienawiścią dupki będą głosować na tych co w Małaszewiczach zamierają rozwijać rolnictwo?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja-były jaja ,ale to tylko płakać.!!! Wstyd -kto nami rządzi!!ludzie!!! wstydŻadnej merytorycznej rozmowy.Ale zeby było smieszniej to ...wójt pozamykał wszystkie swietlice i nie ma szans na zebranie wiejskie!!-ale ciemnogród -nie wiedziałem że tyle ludzi w gminie jest tak slepychŚwietlice zamkniete -ale na prosbe mieszkańcó Kandydat na wójta Paderewski chciał zorganizowac debatę i .....wynajął salę w Małaszewiczach ale ...zjechali sępy i po debacie nie było jak porozmawiac.A jeszcze dyrektor MOKu kręcił film!! ale chyba go nikomu nie pokażą bo wstyd - jak zobaczyli jak się zachowywali to pewnei zakopią go pod ziemie Czy nie wstyd mieszkańcom,za takich reprezentantów?
Pan Paderewski czy jak tam on się nazywa niech zostanie lepiej w Terespolu i tam miesza razem z burmistrzem bo terespol jak piszą to ma kasy od groma wszystko robią a niczego nie mogą skończyć tak było ,jest i będzie jak przez całą kadencje a jeszcze chciałby gminę do ruiny doprowadzic śmiechu warte LUDZIE MYŚLCIE ZA SIEBIE I PATRZCIE ABY WAM I CAŁEJ GMINIE BYŁO DOBRZE . LUDZI PISZĄCYCH NIEMYŚLĄCYCH JEST WIELE OJ WIELE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Ciekawi mnie czy w Małaszewiczach byłą najważniejsza OSOBA w naszej gminie i czy robiła zadyme jak to w jej stylu bywa. Może już w koncu zmądrzałą i ucichła. Niestety starość nie radość. ps. mam pytanie gdzie odbęda sie jakieś spotkania przed wyborcze z panem Padarewskim moze już zaklocen nie bedzie
SŁYSZAŁEM ŻE W BRZEŚCIU BO TUTAJ NIKT GO NIECHCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wstyd w Janowie Podlaskim!!!!!!!!!!!!!! http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101116/PODLASKA/453573285
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE MIEJSCA TO I BY SIĘ W TERESPOLU ZNALAZŁO BRZEŚĆ ODPADA BIAŁORUSINI GO NIE LUBIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZESIO napisał:
Pan Paderewski czy jak tam on się nazywa niech zostanie lepiej w Terespolu i tam miesza razem z burmistrzem bo terespol jak piszą to ma kasy od groma wszystko robią a niczego nie mogą skończyć tak było ,jest i będzie jak przez całą kadencje a jeszcze chciałby gminę do ruiny doprowadzic śmiechu warte LUDZIE MYŚLCIE ZA SIEBIE I PATRZCIE ABY WAM I CAŁEJ GMINIE BYŁO DOBRZE . LUDZI PISZĄCYCH NIEMYŚLĄCYCH JEST WIELE OJ WIELE
jestem z gminy, ale pracowałam w miescie i wiem jaką robotę zrobili obecni ,burmistrz i sekretarz dla Terespola-tylko ziejący nienawiscią moga mówić inaczej po pierwsze zatrzymali pogotowie które o mały włos byłoby w Kobylanach-wojt mimo swojej operatywnosci przegrasł z "nieudolnym" jak twierdzisz świeżo upieczonym wówczas burmistrzem -ale takiego czynu nie mogą dostrzec bezuczuciowi ślepcy. po drugie wyprowadzili dokumentację dającą mozliwośc pozyskiwania środków unijnych gdzie bałagan był jeszcze ....powojenny po trzecie wskoczyli na 20 !!! ze 190 miejsca w pozyskiwaniu unijnych funduszy -ale o tym nie napiszesz bo lepiej zdeptać i zmieszać z błotem-prawda? po czwarte nawet nie odnowili a wybudowali nowy budynek w miejsce spalonego belwederu-pokaż mi taki budynek komunalny w gminie o który wystarał sie wojt przez ....18 lat!! po piąte majac piękna sportową halę wybudowali orlik ,mają tez klub sportowy Granica który jest systematycznie dofinansowywany z budźetu miasta - pokaz rozwój sportu w gminie !!! -U nas gorszy niz w KAŻDEJ sąsiedniej gminie !!!!!-ale ty tego nie zobaczysz nigdy po szóste mają oprocz kilku pracowni w MOKu świetlicę środowiskową , po siódme mają dwie przychodnie zdrowia ,gdzie kilka lat temu wójt dostając za darmo Ośrodek w Bohukałach oddał ją bez namysłu podobno za ...przysłowiowa złotówkę!!! ale ty tego róniez nie widzisz po ósme młodzież z Terespola ma kilka alternatyw na spędzanie wolnego czasu a u nas wójt wywalajac tyle kasy na remonty świetlic zamknął je na wszystkie spusty i urządził miejsca ...pokazowe ale tobie to nie przeszkadza po dziewiąte - niemal ubezwłasnowolnił sołtysów odbierając im prawo zorganizowania zebrania,bądż podjęcia prelegentów,szkoleniowców itp -Zgode moze wydać zacny Dyrektor GOKu- inwigilacja czy co? oj nie mam ochoty nawet wiecej pisac do ciebie i tak nie dotrze merytorczna rozmowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 31 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...